Özellikle geniş müşteri ağına sahip işletmelerin en çok tercih ettiği yurt dışı kargo hizmeti, dağıtım sektöründe 2001 yılından günümüze kadar başarılı bir şekilde faaliyet gösteren Partner Ekspres firmamızın profesyonel hizmetleri içinde yer almaktadır. Uygun fiyatlı seçenekleriyle de yoğun talep gören firmamızın yurt dışı gönderimlerinin her biri tüm faaliyetlerimizde olduğu gibi sigortalı bir şekilde sunulmaktadır.

Dağıtım ve kargoculuk alanında hızlı teslimatın yanı sıra müşteri memnuniyeti odaklı hizmetin öneminin artmasıyla birlikte işletmenizin imajına en faydalı faaliyetleri gerçekleştiren Partner Ekspres firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilir, gönderilerinizi uluslararası platformda sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Yurt Dışı Kargo Hizmeti Nedir?

Dağıtım sektöründe 19 yıldan fazla tecrübesi bulunan Partner Ekspres firmamız, her biri sektörün içinden yetişmiş deneyimli kargo personelinin yanı sıra son teknoloji dağıtım araçlarını da kullanmaktadır. Özellikle uluslararası alanda faaliyet gösteren ticari işletmelerin satışını gerçekleştirdikleri ürünlerin herhangi bir sorun yaşamadan, güvenle alıcılarına ulaştırmalarında profesyonel görev üstlenen Partner Ekspres şirketimizin tecrübeli çalışanları, kargoların teslimatını tam zamanında gerçekleştirmektedir.

Tarifeli uçaklar ve özel kargo uçakları özellikle acil yurt dışı kargo hizmeti ihtiyacı duyan müşterilerimize sunulan profesyonel hizmetlerimiz arasında yer almaktadır. Partner Ekspres dağıtım firması olarak acil gönderim gereksinimi olmayan kargolarda karayolları ve kargo gemileri de kullanılmaktadır. Müşterilerimizin talep ve isteklerine göre en iyi sonuçları sunan Partner Ekspres şirketimiz yurt içinde olduğu gibi yurt dışı kargo hizmetinde de sigortalı teslimat güvencesi sunmaktadır.

Yurt Dışı Kargo Hizmeti Avantajları Nelerdir?

İster bireysel müşteri olun isterseniz köklü bir ticari firma sahibi, yurt dışında alıcıya ulaştırmak istediğiniz kargonuzun sorunsuz bir şekilde teslimatı için Partner Ekspres firmamızın güvenilir hizmetlerini tercih edebilirsiniz. Şirketimizin tecrübeli çalışanlarının büyük bir titizlikle gerçekleştirdiği yurt dışı kargo fiyatları da her bütçeye uygun seçeneklerle sunulmaktadır.

Müşteri memnuniyetini odak noktası haline getiren Partner Ekspres firmamızın yurt dışı kargo hizmetleri hakkında en güncel fiyatları ve detaylı bilgileri öğrenmek için şirketimizin kurumsal internet sitesi üzerinde yer alan iletişim bilgilerini kullanarak müşteri temsilcimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Call Now Button0212 224 74 44
height="0" width="0" style="display:none;visibility:hidden">