2001 yılından bu yana kargoculuk ve dağıtım sektöründe müşteri memnuniyeti odaklı faaliyetleri ile adından sıkça söz ettiren Partner Ekspres firmamız, uygun fiyatlı profesyonel faaliyetleri içinde uçak kargo hizmeti de sunmaktadır. Dağıtım sektöründe yaşanan teknolojik gelişmeleri yakından takip eden şirketimizde son model taşımacılık araçları kullanıldığı gibi kaliteli hizmetlerimiz arasında aynı zamanda uzun mesafeli gönderilerde güvenilir uçak kargo hizmeti de yer almaktadır.

Özellikle tıp ve bürokrasi alanından sıklıkla tercih edilen uçak kargo hizmetimiz bunların yanı sıra acil teslimatı gerektiren ticari kargolarda da yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Kargonun çok kısa sürede alıcıya teslim edilmesini sağlayan uçak kargo hizmeti profesyonel ve güvenilir firmalardan alınması gereken bir hizmet olduğu için bu alanda Partner Ekspres dağıtım firması olarak şirketimiz öne çıkmaktadır.

Uçak Kargo Hizmeti Nedir?

Karayolları üzerinden teslimatı yapılan kargolar gün aşırı süreçte alıcılara teslim edilmektedir. Ancak kıtalar arası gönderiler başta olmak üzere acil gönderilmesi gereken kargoların zamanında teslimatının yapılması için uçak kargo hizmeti kullanılmaya başlanmıştır. Son yıllarda profesyonel kargo şirketlerinin en çok talep gören faaliyetleri arasında gösterilen uçak kargo gönderimi, Partner Ekspres firmamızın güvencesiyle de sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Dağıtım ve kargoculuk sektöründe 19 yılı aşan deneyimi ile öne çıkan Partner Ekspres firmamız, hızlı gönderiminin yapılması gereken tüm kargolarınızda tarifeli uçak veya özel kargo uçakları kullanarak profesyonel kalitede teslimat hizmeti sunmaktadır. Şirketimizin deneyimli çalışanları güler yüzlü hizmet anlayışlarını bu faaliyetlerde de başarılı bir şekilde uygulayarak müşterilerimizin memnuniyetini kazanmayı başarmaktadır.

Uçak Kargo Hizmeti Avantajları Nelerdir?

Tıbbi ilaçlar başta olmak üzere ihaleye yetiştirilmesi gereken evrakların yanı sıra acil teslimatı gereken diğer kargoların zamanında alıcıya ulaştırılmasını sağlayan uçak kargo hizmeti, Partner Ekspres firmamızın profesyonel faaliyetleri içinde yer almaktadır. Acil gönderimi yapılması gereken kargolarınızın havalimanına zamanında yetiştirilmesi ve profesyonel bir şekilde tarifeli uçaklarla alıcıya gönderilmesi işlemlerinde Partner Ekspres firmamızın deneyimli kadrosunda gönül rahatlığı ile yararlanabilirsiniz. Uçak kargo hizmeti fiyatları hakkında detaylı bilgileri almak için Partner Ekspres firmamızın kurumsal internet sitesi üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Call Now Button0212 224 74 44
height="0" width="0" style="display:none;visibility:hidden">