Dağıtım ve tahsilatlı kargo sektöründe 2001 yılından bu yana faaliyet gösteren profesyonel kadrosuyla öne çıkan Partner Ekspres firmamız, müşteri memnuniyetini odak noktasına alan çalışmaları ile her geçen gün daha geniş müşteri kitlesine ulaşmaktadır. Sektöründe deneyimli ve kaliteli hizmet sunan Partner Ekspres dağıtım firmamızdan, tahsilatlı kargo hizmeti almak için kurumsal internet sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçmeniz yeterli olmaktadır.

Pazarlama odaklı saha dağıtım hizmetlerinden fatura dağıtımlarına, katalog ve rehber dağıtımından dergi ve bülten dağıtımlarına kadar geniş çapta ve profesyonel kalitede hizmet sunan şirketimiz aynı zamanda kapıda ödeme kolaylığı sunan işletmelerin ve bireysel müşterilerin de bir numaralı tercihi olmaktadır.

Tahsilatlı Kargo Hizmeti Nedir?

Dağıtım sektörünün önde gelen güvenilir firmalarından biri olan şirketimizin profesyonel hizmetleri arasında tahsilatlı kargo hizmeti de yer almaktadır. İşletmenizde sunduğunuz ürünlerin siparişinde, müşterilerinize kapıda ödeme seçeneği ile kargo teslimi avantajı sunuyorsanız firmamızın tahsilatlı kargo hizmetinden yararlanarak güvenilir bir şekilde ürünlerinizin bedellerini deneyimli kadromuz tarafından tahsil edebilmenize olanak tanıyan bu hizmetimiz, müşteri memnuniyetini esas almaktadır.

Güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemiş ve dağıtım sektöründe on yılın üzerinde deneyime sahip ekibimiz, sizin için satışını yaptığınız ürünlerin kargo teslimini gerçekleştirmekte ve ürün bedelini alıcıdan tahsil ederek aynı gün içinde belirtilen hesabınıza transfer etmektedir. Dağıtım sektöründe 2001 yılından günümüze profesyonel kalitede hizmet sunan Partner Ekspres şirketimiz en güvenilir firmalardan biri olarak kendi sektöründe öne çıkmaktadır.

Tahsilatlı Kargo Hizmeti Avantajı Nedir?

Şirketimizin güvencesiyle ve çok uygun fiyatlarla yararlanabileceğiniz tahsilatlı kargo hizmeti, siparişin teslimatı anında alıcıdan tahsil edilen ürün bedelinin banka hesabınıza transfer edilme sürecinden oluşmaktadır. Bu sebeple tahsilatlı kargo avantajı ile özellikle kapıda ödeme imkanı sunduğunuz ürünlerin güvenle teslimatını gerçekleştirebilirsiniz.

Sektördeki 19 yıllık geçişi ile güvenilir dağıtım firması dendiğinde akla ilk gelen markalardan biri olan Partner Ekspres şirketimiz, alanında deneyimli kadrosu ile görev aldığı tüm işleri büyük bir titizlilikle yerine getirmektedir. En güncel fiyatlarımız hakkında detaylı bilgileri firmamızın kurumsal internet sitemizden takip edebilirsiniz.

Call Now Button0212 224 74 44