2001 yılından bu yana dağıtım ve kargo sektöründe faaliyetlerini sürdüren Partner Ekspres şirketimizin en çok tercih edilen profesyonel hizmetlerinden biri de kapıda ödemeli kargo hizmeti olarak öne çıkmaktadır. Kurulduğu günden günümüze kadar görev aldığı tüm işleri, deneyimli kadrosu ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile başarılı bir şekilde yerine getiren firmamız, müşterilerimizin en güvenilir iş ortağı olarak da sektöründe en çok tercih edilen profesyonel dağıtım firmalarından biri olarak gösterilmektedir.

Dağıtım sektöründe on yıllık mesleki deneyime sahip ve sektörün içinden yetişmiş dinamik kadrosuyla hizmet sunan firmamızın profesyonel hizmetlerinden yararlanarak siparişlerinizde müşterilerinize kapıda ödeme ile kargo imkanı sunabilirsiniz. Müşteri memnuniyetine önem veren işletmelerin muhakkak hizmetleri içinde yer verdiği kapıda ödemeli kargo faaliyetlerinde Partner Ekspres dağıtım firması olarak çalışanlarımızın tecrübe ve güler yüzlü hizmet anlayışı fark yaratmaktadır.

Kapıda Ödemeli Kargo Hizmeti Nedir?

Ticari işletmelerin müşterilerine sunmaya özellikle dikkat ettikleri kapıda ödemeli kargo hizmeti günümüzde tüketicilerin en çok tercih ettikleri satın alma yöntemleri arasında yer almaktadır. Bu yüzden ürün ve hizmet satışlarında yüksek hedefler peşinde koşan işletmeler satışını gerçekleştirdikleri ürünlerin teslimatı sırasında müşterilerine kapıda ödeme hizmeti sunmaktadır.

Kargo ve dağıtım sektöründe on yılın üzerinde deneyime sahip personelimiz, satışını gerçekleştirdiğiniz ürünlerin teslimatını sorunsuz bir şekilde yerine getirdiği gibi ürün bedelini alıcıdan tahsil ederek belirtmiş olduğunuz hesap adresinize aynı gün içinde transfer etmektedir. Bu sayede güvenilir bir şekilde ürün satışı gerçekleşmiş olmaktadır.

Kapıda Ödemeli Kargo Hizmetinde Güven ve Tecrübe

Özellikle kapıda ödeme işlemlerinde alıcılarla yaşanabilen problemler konusunda alanında uzman ekibimizle sonuç odaklı çözümler üreten Partner Ekspres firmamız, bu avantajlarıyla sektörün en çok tercih edilen firmalarından biri haline gelmiştir.

Her koşulda güler yüzlü hizmet anlayışını benimseyen firmamızın tecrübeli ekibi, en iyi hizmet kalitesini gözeterek görev aldığı bütün kapıda ödemeli kargo faaliyetlerinde hizmetlerini büyük bir titizlikle yerine getirmektedir. Güvenilir kargo firması arayışınızda Partner Ekspres firmamızın profesyonel hizmetlerinden yararlanmak için kurumsal internet sitemiz üzerinden hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Call Now Button0212 224 74 44